15 July 2020

Venice has Found a Way to Make Extra Money on Tourists - Introduces Entry Fee

Вхідний квиток до Венеції, який міська влада вирішила запровадити, щоб обмежити неконтрольований наплив туристів, почне діяти з 2022 року. Оплата повинна становити кілька євро, а її розмір буде залежати від сезону.

До кризи, пов’язаної з пандемією коронавіруса, Венецію щороку відвідувало понад 20 мільйонів туристів. В пікові періоди сезону туристи створювали надмірне навантаження на місто і його інфраструктуру. Значна кількість туристів, що розміщувалась в готелях та апартаментах міста, щоденно доповнювалась тисячами відвідувачів, які сходили з великих круїзних суден та подорожували по місту протягом дня, створюючи гігантські натовпи.

Венеціанці неодноразово протестували проти надмірних натовпів туристів та тотального підпорядкування важливих сфер життя міста туристичній галузі. Більш того, в останні роки посилювалась тенденція масового виїзду мешканців з міста, через неможливість ведення нормального способу життя в місті.

За допомогою впровадження вхідного квитка до міста влада Венеції планує не лише зменшити туристичне навантаження, але й вирішити два важливі завдання. По-перше, розширити базу оподаткування за рахунок туристів, які перебувають у Венеції, але не ночують в готелі, а тому відповідно не сплачують туристичний збір. Як правило, це туристи, які сходять з круїзних суден, і перебувають у місті протягом кілька годин. По-друге, отримати додаткові фінансові ресурси для утримання інфраструктури міста. Вже зараз влада міста не справляється з прибиранням і вивезенням сміття з міста, яке залишають по собі туристи.

Analytical papers

Must visit

3rd Congress for European Studies

04.123rd Congress for European Studies

4th Cities Forum 2020

03.094th Cities Forum 2020

Sustainable Development Impact Summit

05.03Sustainable Development Impact Summit

Spotlight

21.12The Eurozone Demonstrates High Resilience to Crises. There is Hope for a Rapid Economic Recovery

18.12How the EU is Dealing With the Consequences of Covid 2019: Hungary's Action Plan

22.07Modernization of the Public Finance System Based on New Public Management: Advantages and Risks

Euronews