20 February 2019

16-а Щорічна Зустріч YES

Україна, Київ. 12 – 14 вересня 2019 року

12-14 вересня 2019 року в Києві відбудеться 16-та Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі». Понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 26 країн візьмуть участь у конференції, організованій Ялтинською Європейською Стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

Форум буде присвячений темі державного управління заради щастя, зокрема аналізу основних проблем сьогодення, пов'язаних з цим. Сьогодні традиційним політичним та економічним системам опонують протестні партії та політики, які не належать до мейнстріму. Міжнародні альянси й інституції складають тест на міцність. Чи достатньо міцні наші системи й структури з огляду на економічні, технологічні, безпекові та технологічні виклики, з якими ми зараз стикаємося?

Особливу увагу буде приділено ключовим глобальним викликам сьогодення й пошуку шляхів до їхнього вирішення за допомогою державного управління заради щастя. На зустрічі YES буде представлено результати нового всесвітнього дослідження на тему щастя та державного управління.

Водночас конференція дасть усебічне уявлення про Україну після президентських і парламентських виборів. Які основні завдання стоять перед новим керівництвом, які шляхи їхнього вирішення передбачені, і хто саме цим буде займатися?

Провідні світові керівники, лідери думок, бізнесмени та мислителі зустрінуться у Києві, аби обговорити зміни в Україні та світі, а також шляхи подальшого розвитку.

Аналітичні матеріали

Must visit

3rd Congress for European Studies

04.123rd Congress for European Studies

4th Cities Forum 2020

03.094th Cities Forum 2020

Sustainable Development Impact Summit

05.03Sustainable Development Impact Summit

Фокус

21.12Єврозона демонструє високу стійкість до кризових явищ. Є надія на досить швидке відновлення економіки

18.12Як в ЄС борються з наслідками Covid-2019: план дій Угорщини

15.12Наступний рівень інтеграції: ЄС зробив перший крок в напрямку Європейського Оборонного Союзу

Новини ЄС